0,00 Kč
0
 
 
 
Jsme rodinná firma zabývající se výrobou terárií ze skla, lamina a osb desek.               

* Prodloužená záruka 3 roky na všechny terária naší značky Tera Zoo

* Během prvního roku od koupě je možné, nepoškozené terárium vyměnit za větší a doplatit pouze cenový rozdíl
 
 


* Možnost si objednané zboží vyzvednout na některé z terarijních burz ZDARMA (Terabazar Praha, Živá Exotika, Liberec, Brno, Hradec Králové, Jihlava, České Budějovice, Plzeň)   

 

šváb schoko - krabička

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:60,00 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 15%:69,00 Kč
   
 •  ks 
   
  šváb schoko - krabička
   
   
  Šváb schoko patří mezi nejčastěji chované druhy švábů. 
  Nesmírnou výhodou pro chovatele je, že šváb schoko nedokáže lézt po skle a jiném hladkém povrchu. Jinak se pohybuje velmi rychle, což je zvířaty s nadšením přijmáno. Pokud se chová v teplém a suchém prostředí, tak se velmi rychle množí. U švába existují silné pohlavní rozdíly. Samice je bezkřídlá a má tmavě hnědou barvu, naopak samec má křídla a barvu rezavou. Samec je také trochu delší. Šváb turkistánský létá jen na kratší vzdálenosti. Samice ukládá oplozená vajíčka do tzv. ootéky, kterou pak nosí v pohlavní komůrce, dokud se nevylíhnou pestré larvy podobající se trilobitům. 

  Potrava: Šváb se živí téměř vším, co je organického původu - dáváme mu různé šroty, obiloviny, kočičí/psí granule, pečivo, zbytky z kuchyně. Jako zdroj vody mu postačí ovoce a zelenina.
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   

  Výroba terárií,prodej terárií,terária Praha,terária vysočina,terária Habry,terária Čáslav,terarijní pozadí,pozadí do teraria,terária na míru,terárium,terarium pro chameleona,terarium pro užovku,terárium pro korálovku,terarium pro agamu,chameleon,agama

  0
   
  © Tera zoo