0,00 Kč
0
 
 
 
Jsme rodinná firma zabývající se výrobou terárií ze skla, lamina a osb desek.               

* Prodloužená záruka 3 roky na všechny terária naší značky Tera Zoo

* Během prvního roku od koupě je možné, nepoškozené terárium vyměnit za větší a doplatit pouze cenový rozdíl
 
 


* Možnost si objednané zboží vyzvednout na některé z terarijních burz ZDARMA (Terabazar Praha, Živá Exotika, Liberec, Brno, Hradec Králové, Jihlava, České Budějovice, Plzeň)   

 

Pangea paludárium TeraZOO 60x40x80

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:6 610,74 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:7 999,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Pangea paludárium TeraZOO 60x40x80
   
   
  Paludárium má spodní i vrchní odvětrávání kvůli správné cirkulaci vzduchu. Otevírání je zajištěno pomocí šoupacích dvířek ke kterým je možné zakoupit zámek. Paludárium je kvalitně slepené transparentním silikonem ze 8mm skla. V horní části produktu jsou připravené průchody na kabeláž k osvětlení. 

  Paludárium je možné po předešlé telefonické domluvě osobně vyzvednout v naší dílně v Habrech a nebo dovést naším vlastním rozvozem. Neposíláme žádným smluvním přepravcem. Děkujeme za pochopení. 

  Cena je uvedena za terárium bez vybavení.
  Součástí terária: terárium 100x40x40, 3D pozadí
  Ostatní dopňky je nutné zakoupit zvlášť. Možno zařídit komplet jak je vidět na fotce. 

  S výrobkem je potřeba nakládat opatrně, protože převážná část je ze skla. Terárium umístěte na měkký povrch, např. polystyrénová deska, molitan, koberec atd.). V případě, že tomu tak nebude, hrozí mechanické poškození. Na terária nepokládejte žádné předměty, hrozí zde možnost zakrytí větracích mřížek a zároveň prasknutí skla. 
  Pozadí je vyrobeno z montážní pěny a polystyrénu a přetřeno velkou vrstvou stavebního lepidla, poté ošetřeno barvou s atestem na výrobky pro děti a pro styk s potravinami. 
  V horní části terária jsou připravené otvory na umístění elektrického zařízení. Za škody způsobené elektrickým zařízením neodpovídám. 
  Substrát je třeba pravidelně měnit a čistit dle potřeby. 
  V případě, že v teráriu jsou živé rostliny, je nutné se o ně pravidelně starat a zalívat je. Je nutné počítat s možností, že rostliny mohou zvířeti posloužit jako potrava. 

  V případě nejasností se nebojte nás kontaktovat a těšíme se na další spolupráci. 
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   

  Výroba terárií,prodej terárií,terária Praha,terária vysočina,terária Habry,terária Čáslav,terarijní pozadí,pozadí do teraria,terária na míru,terárium,terarium pro chameleona,terarium pro užovku,terárium pro korálovku,terarium pro agamu,chameleon,agama

  0
   
  © Tera zoo
  « Předchozí