0,00 Kč
0
 
 
 
Jsme rodinná firma zabývající se výrobou terárií ze skla, lamina a osb desek.               

* Prodloužená záruka 3 roky na všechny terária naší značky Tera Zoo

* Během prvního roku od koupě je možné, nepoškozené terárium vyměnit za větší a doplatit pouze cenový rozdíl
 
 


* Možnost si objednané zboží vyzvednout na některé z terarijních burz ZDARMA (Terabazar Praha, Živá Exotika, Liberec, Brno, Hradec Králové, Jihlava, České Budějovice, Plzeň)   

 

Pangea terárium TeraZOO 100x50x50

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Původní cena:4 521,00 Kč
 • Sleva: 904,00 Kč (-20%)
   
 • Cena bez DPH:2 989,26 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:3 617,00 Kč
   
 •  ks 
   
  akce
  Pangea terárium TeraZOO 100x50x50
  Pangea terárium TeraZOO 100x50x50
  Pangea terárium TeraZOO 100x50x50
   
   
  * Prodloužená záruka: 3 Roky 
  * Možnost do jednoho roku od zakoupení výměny terária za větší 
   


  Terárium Pangea pouštní je vyrobeno ze 4-6 mm silného skla lepeného transparentním silikonem v různých rozměrech a je vybavené spodním a vrchním odvětráváním pro správnou cirkulaci vzduchu. V horní části jsou připravené průchody pro kabeláž k osvětlení. Všechny průchody a větrací otvory jsou ošetřeny tak, aby nedošlo ke zranění. Otvírání je řešeno posuvnými dvířky, ke kterým lze dokoupit zámek. Cena zahrnuje i 3D pozadí a substrát (říční písek). Pozadí je vyrobeno z montážní pěny a polystyrénu a je přetřeno atestovaným stavebním lepidlem neškodným pro zvířata. Pozadí není uzpůsobeno k dlouhodobému kontaktu s vodou. Lze dovybavit veškerým vybavením pro vybrané terarijní zvíře dle vašich představ (žárovky, dekorace, živé či plastové rostliny, keramika), tak aby představovalo co nejpřirozenější prostředí chovaného zvířete, Chovat v něm lze všechny pozemní ještěry jako jsou například agamy vousaté či gekončík noční, ale taky hady a suchozemské želvy.     

  Terárium je možné po předešlé telefonické domluvě osobně vyzvednout v naší dílně v Habrech a nebo dovést naším vlastním rozvozem. Možnost zdarma dovést na terarijní burzy do Prahy, Brna, Liberce, Českých Budějovic, Hradec Králové, Mladá boleslav a Jihlava. Neposíláme žádným smluvním přepravcem. Děkujeme za pochopení. 

  S výrobkem je potřeba nakládat opatrně, protože převážná část je ze skla. Terárium umístěte na měkký povrch, např. polystyrénová deska, molitan, koberec atd.). V případě, že tomu tak nebude, hrozí mechanické poškození. Na terária nepokládejte žádné předměty, hrozí zde možnost zakrytí větracích mřížek a zároveň prasknutí skla. 
  Pozadí je vyrobeno z montážní pěny a polystyrénu a přetřeno velkou vrstvou stavebního lepidla, poté ošetřeno barvou s atestem na výrobky pro děti a pro styk s potravinami. 
  Pozadí není uzpůsobeno dlouhodobému kontaktu s vodou. V horní části terária jsou připravené otvory na umístění elektrického zařízení. Za škody způsobené elektrickým zařízením neodpovídám. 
  Substrát je třeba pravidelně měnit a čistit dle potřeby. 
  V případě, že v teráriu jsou živé rostliny, je nutné se o ně pravidelně starat a zalívat je. Je nutné počítat s možností, že rostliny mohou zvířeti posloužit jako potrava. 

  V případě nejasností se nebojte nás kontaktovat a těšíme se na další spolupráci. 
   
  Pangea terárium TeraZOO 100x50x50 Pangea terárium TeraZOO 100x50x50
  Pangea terárium TeraZOO 100x50x50 Pangea terárium TeraZOO 100x50x50
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   

  Výroba terárií,prodej terárií,terária Praha,terária vysočina,terária Habry,terária Čáslav,terarijní pozadí,pozadí do teraria,terária na míru,terárium,terarium pro chameleona,terarium pro užovku,terárium pro korálovku,terarium pro agamu,chameleon,agama

  0
   
  © Tera zoo
  « Předchozí