0,00 Kč
0
 
 
 
Doprava ZDARMA nezávisle na ceně ve vybraných městech a okolí do 5km.   
 
Čáslav,Habry a Havlíčkův Brod.    

Pangea terárium TeraZOO 120x50x50

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Původní cena:5 290,00 Kč
 • Sleva: 1 322,50 Kč (-25%)
   
 • Cena s DPH 21%:3 967,50 Kč
   
 •  ks 
   
  akce
  Pangea terárium TeraZOO 120x50x50
  Pangea terárium TeraZOO 120x50x50
  Pangea terárium TeraZOO 120x50x50
   
   
  Terárium má spodní i vrchní odvětrávání kvůli správné cirkulaci vzduchu. Otevírání je zajištěno pomocí šoupacích dvířek ke kterým je možné zakoupit zámek. Terárium je kvalitně slepené transparentním silikonem ze 4mm skla. V horní části produktu jsou připravené průchody na kabeláž k osvětlení. 

  Terárium je možné po předešlé telefonické domluvě osobně vyzvednout v naší dílně v Habrech a nebo dovést naším vlastním rozvozem. Neposíláme žádným smluvním přepravcem. Děkujeme za pochopení. 

  Cena je uvedena za terárium bez vybavení.
  Součástí terária: terárium 120x50x50, 3D pozadí, substrát ( říční písek).
  Ostatní dopňky je nutné zakoupit zvlášť.

  S výrobkem je potřeba nakládat opatrně, protože převážná část je ze skla. Terárium umístěte na měkký povrch, např. polystyrénová deska, molitan, koberec atd.). V případě, že tomu tak nebude, hrozí mechanické poškození. Na terária nepokládejte žádné předměty, hrozí zde možnost zakrytí větracích mřížek a zároveň prasknutí skla. 
  Pozadí je vyrobeno z montážní pěny a polystyrénu a přetřeno velkou vrstvou stavebního lepidla, poté ošetřeno barvou s atestem na výrobky pro děti a pro styk s potravinami. 
  Pozadí není uzpůsobeno dlouhodobému kontaktu s vodou. V horní části terária jsou připravené otvory na umístění elektrického zařízení. Za škody způsobené elektrickým zařízením neodpovídám. 
  Substrát je třeba pravidelně měnit a čistit dle potřeby. 
  V případě, že v teráriu jsou živé rostliny, je nutné se o ně pravidelně starat a zalívat je. Je nutné počítat s možností, že rostliny mohou zvířeti posloužit jako potrava. 

  V případě nejasností se nebojte nás kontaktovat a těšíme se na další spolupráci. 
   
  Pangea terárium TeraZOO 120x50x50 
  Pangea terárium TeraZOO 120x50x50 
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   

  Výroba terárií, prodej terárií, terária Praha, terarium pro chameleona, terarium pro užovku, terárium pro korálovku, terária vysočina, terária Habry, terária Čáslav, terarium pro agamu, terarium agama,terarijín pozadí, pozadí do teraria, chameleon jemenský terarium, phelsuma terarium, leguan terarium.

  0
   
  © Tera zoo
  « Předchozí