0,00 Kč
0
 
 
 
Jsme rodinná firma zabývající se výrobou terárií ze skla, lamina a osb desek.               

* Prodloužená záruka 3 roky na všechny terária naší značky Tera Zoo

* Během prvního roku od koupě je možné, nepoškozené terárium vyměnit za větší a doplatit pouze cenový rozdíl
 
 


* Možnost si objednané zboží vyzvednout na některé z terarijních burz ZDARMA (Terabazar Praha, Živá Exotika, Liberec, Brno, Hradec Králové, Jihlava, České Budějovice, Plzeň)   

 

Pangea terárium TeraZOO 60x40x100

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Původní cena:4 690,00 Kč
 • Sleva: 938,00 Kč (-20%)
   
 • Cena bez DPH:3 100,83 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:3 752,00 Kč
   
 •  ks 
   
  akce
  Pangea terárium TeraZOO 60x40x100
  Pangea terárium TeraZOO 60x40x100
  Pangea terárium TeraZOO 60x40x100
  Pangea terárium TeraZOO 60x40x100
   
   
  * Prodloužená záruka: 3 Roky 
  * Možnost do jednoho roku od zakoupení výměny terária za větší 
   


  Terárium TERAZOO Tropical     
  Terárium situované na výšku je ideální volbou pro chovatele chameleonů. Je lepené ze 4-6 mm silného skla s transparentním silikonem a vybavené spodním a vrchním odvětráváním ke správné cirkulaci vzduchu. Dovnitř se snadno dostanete pomocí posuvných dvířek, ke kterým lze zakoupit zámek. V horní části produktu jsou připravené průchody na kabeláž k osvětlení. Všechny průchody a větrací otvory jsou ošetřeny tak, aby nedošlo ke zranění. Součástí terária je 3D pozadí. Pozadí je vyrobeno z montážní pěny a polystyrénu a je přetřeno atestovaným stavebním lepidlem neškodným pro zvířata. Pozadí není uzpůsobeno k dlouhodobému kontaktu s vodou. Veškeré ostatní vybavení lze u nás zakoupit dle vašich požadavků a požadavků chovaného zvířete (žárovky, dekorace, keramika). Toto terárium je ideální pro všechny šplhající plazy jako jsou chameleoni, felsumy nebo gekoni. Je vhodné i pro některé druhy hadů nebo drobné savce, kteří se rádi zdržují především ve výšce jako jsou plšíci.    

  Terárium je možné po předešlé telefonické domluvě osobně vyzvednout v naší dílně v Habrech a nebo dovést naším vlastním rozvozem. Možnost zdarma dovést na terarijní burzy do Prahy, Brna, Liberce, Českých Budějovic, Hradec Králové, Mladá boleslav a Jihlava. Neposíláme žádným smluvním přepravcem. Děkujeme za pochopení. 

  S výrobkem je potřeba nakládat opatrně, protože převážná část je ze skla. Terárium umístěte na měkký povrch, např. polystyrénová deska, molitan, koberec atd.). V případě, že tomu tak nebude, hrozí mechanické poškození. Na terária nepokládejte žádné předměty, hrozí zde možnost zakrytí větracích mřížek a zároveň prasknutí skla. 
  Pozadí je vyrobeno z montážní pěny a polystyrénu a přetřeno velkou vrstvou stavebního lepidla, poté ošetřeno barvou s atestem na výrobky pro děti a pro styk s potravinami. 
  Pozadí není uzpůsobeno dlouhodobému kontaktu s vodou. V horní části terária jsou připravené otvory na umístění elektrického zařízení. Za škody způsobené elektrickým zařízením neodpovídám. 
  Substrát je třeba pravidelně měnit a čistit dle potřeby. 
  V případě, že v teráriu jsou živé rostliny, je nutné se o ně pravidelně starat a zalívat je. Je nutné počítat s možností, že rostliny mohou zvířeti posloužit jako potrava. 

  V případě nejasností se nebojte nás kontaktovat a těšíme se na další spolupráci. 
   
  Pangea terárium TeraZOO 60x40x100 Pangea terárium TeraZOO 60x40x100
  Pangea terárium TeraZOO 60x40x100 Pangea terárium TeraZOO 60x40x100
  Pangea terárium TeraZOO 60x40x100 Pangea terárium TeraZOO 60x40x100
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   

  Výroba terárií,prodej terárií,terária Praha,terária vysočina,terária Habry,terária Čáslav,terarijní pozadí,pozadí do teraria,terária na míru,terárium,terarium pro chameleona,terarium pro užovku,terárium pro korálovku,terarium pro agamu,chameleon,agama

  0
   
  © Tera zoo
  « Předchozí