Doprava a platba

POZOR ! Při vrácení zboží hradí dopravu kupující a zboží je nutné zasílat na adresu Přelouč 53501, Československé armády 116. Pokud byla využita při koupi doprava smluvní přepravní společnosti, bude celková částka včetně dopravy ponížena o 109 Kč zaslána zpět na účet kupujícího. Jedná se náklady vzniklé při balení a přepravě zásilky k zákazníkovi. Děkujeme za pochopení 
ZPŮSOB PLATBY

Bankovním převodem
Objednávku zaplatíte předem na náš podnikatelský účet u Fio banky. 
Po dokončení objednávky vám budou zaslány údaje k platbě na váš email. 

Hotově
Objednávku je možné uhradit v hotovosti při převzetí u nás na prodejně. 

Osobní odběr na prodejně
Tera Zoo
Čáslav
nám. Jana Žižky z Trocnova 98/21, 286 01 Čáslav
po-pá 8:00-17:00
so 8:00-12:00
tel. 702 922 844 
email terazoo.caslav@seznam.cz


Osobní odběr na prodejně
Tera Zoo
Přelouč

Československé armády 116
po-pá 8:00-18:00
so 8:00-12:00
ne: 13:00-18:00
tel. 702 922 844 
email terazoo.prelouc@seznam.cz

 • PPL - platba předem na účet 

  Zásilkovna - platba předem na účet

 • Akvária a terária nezasíláme žádným přepravcem, k rozvozu využíváme vlastní vozový park.
 • Terárium či akvárium vám vždy doveze náš zaměstnanec a díky tomu můžeme zajistit bezpečný převoz.
 • Samozřejmostí je pomoc při vyložení na dané místo i do patra.
 • Při převzetí se vždy daný produkt zkontroluje jestli byl dopraven v pořádku a až poté platíte předem domluvenou částku. 

 

Přeprava a dodání zboží

způsob doručení zboží určuje prodávající, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.   

 

 • Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat poplatek za uskladnění ve výši 100 Kč (slovy: sto korun českých) nebo je prodávající oprávněn od kupní smlouvy odstoupit. 

 

 • V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení. 

 

 • Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.

 

 • Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.  
   

Záznamy nebyly nalezeny...